مقالات

10 سنگ برتر در فنگ شویی

الماس جنوب  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
10 سنگ برتر در فنگ شویی
فنگ شویی یک فلسفه و فن باستانی در چین است تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت داشته باشد که برای عملکرد بهتر و جذب انرژی بیشتر استفاده از سنگ های معدنی است.

در اینجا فقط اشاره ای به نام سنگ ها می کنیم و برای مشاهده خواص هر سنگ نام آن را در سایت جستجو نمایید و یک محصول مرتبط را مشاهده نمایید تا خواص آن را ببینید.
1- کوارتز کریستال

فنگ شویی 3
 یک تکه از سنگ کوارتز کریستال یا همان در کوهی که نگاه کردن به آن احساس شادی به آن انسان منتقل می کند. هرچه ناخلاصی کمتری داشته باشد کیفیت بالاتری دارد.
2- رز کوارتز

فنگ شویی 9
یکی از محبوب ترین کریستال ها در درمان، جواهرات و همچنین فنگ شویی است زیرا سنگی ارزان و به راحتی به دست می آید. برای جذب و حفظ عشق، مشهور است، کوارتز صورتی همچنین برای کاهش درد و ناامیدی قلبی مفید است.
3- آمتیست
سنگ آرامش اعصاب و کاهش فشارهای عصبی آمتیست است. که در این زمینه از بقیه سنگ ها بیشترین اثرگذاری را دارد. پس سنگ آمتیست را هرگز فراموش نکنید.
4- جید (یشم)

فنگ شویی 1
محبوب ترین انتخابی است که در مورد حکاکی های مختلف در درمان فنگ شویی استفاده می شود. محیط اطراف خود را پاکسازی کرده و انرژی می بخشد.
5- سیترین

فنگ شویی 5
به تقویت اعتماد به نفس و جریان مثبت و پر انرژی انرژی در داخل و اطراف بدن کمک کند. سیترین همچنین در بهبود سیستم گوارشی و تقویت استقامت فیزیکی فرد کمک می کند.
6- کوارتز دوی

فنگ شویی 11
محبوبیت بلور کوارتز دودی نه تنها به خاطر زرق و برق دار آن است، بلکه به قیمت مناسب و انرژی آن هم هست.
7- چشم ببر

فنگ شویی 4
چشم ببر یک سنگ محافظ است. این انرژی قدرتمند و پویای آن به کیفیت آن بستگی دارد.
8- هماتیت (حدید)

فنگ شویی 2
کلمه هماتیت از کلمه یونانی Greek به معنای خون گرفته شده، اگر سنگ هماتیت را برش دهید رنگی خون مانند دارد. دلیل وجود این رنگ بخاطر آهن زیاد این سنگ است.
9- پیریت

فنگ شویی 8
سنگی پر انرژی نه فقط برای خود بلکه مناسب برای سنگ های دیگر فنگ شویی می باشد. بسیار شبیه طلا می باشد و به اشکال منظم هندسی چند وجهی یافت می شود.
10- آمونیت

فنگ شویی 7
آمونیتی که برای اهداف فنگ شویی مناسب است، عموما آمولیت(جانداری شبیه حلزون) است، که از آمونیت با کیفیت گوهر یا فسیل اوپالیزه شده می توان استفاده نمود.
 

لینک مطلب: آیکون لینک خبر کپی برداری از این مطلب با ذکر منبع و لینک آن بلامانع است.

 


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.