اخبار

انگشتر طلای الیزابت اول در یک مزرعه + تصاویر

انگشتر طلای الیزابت اول در یک مزرعه + تصاویر

انگشتر طلای الیزابت اول در یک مزرع تصاویر
به نقل از دیلی میل، «بن بیشاپ»، یک کارگر انگلیسی در حالی که مشغول کندن زمین یک مزرعه در بخش گلاستونبوری انگلیس بود، یک انگشتر طلای حکاکی شده متعلق به دوره الیزابت اول را کشف کرد.

این کارگر خوش اقبال که در ابتدا گمان کرده بود آنچه پیدا کرده است درب یک نوشابه قوطی است؛ در نهایت متوجه شد  یک حلقه طلای نادر از جواهرات سلطنتی الیزابت به ارزش 10 هزار پوند را کشف کرده است.

بر روی این انگشتر سلطنتی یک عقاب با 2 سر حکاکی شده است. این انگشتر ارزشمند متعلق به سالهای 1550 تا 1650 و حدود 500 سال قبل است.

«بن بیشاپ» گفت: «من انگشتر را سال گذشته پیدا کردم. در ابتدا فکر کردم درب نوشابه قوطی است؛ زیرا در چند سال گذشته تعداد بسیار زیادی از این دربهای نوشابه را روی زمین مزرعه پیدا کرده ام؛ اما این یک انگشتر با ارزش بود. زمانی که آن را پیدا کردم تا 40 دقیقه با تعجب به آن خیره شده بودم.»

این انگشتر تا چندین ماه در موزه انگلیس مورد بررسی های مختلف قرار گرفت. در حال حاضر هیچ موزه ای این انگشتر را خریداری نکرده است و این جواهر به یابنده آن بازگردانده شده است. قرار است این انگشتر در تاریخ 27 سپتامبر در یک نمایشگاه در انگلیس به فروش گذاشته شود.

انگشتر الیزابت 3
انگشتر الیزابت 2
انگشتر الیزابت 1

 

لینک خبر: آیکون لینک خبر کپی برداری از این مطلب با ذکر منبع و لینک آن بلامانع است.

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۶
باشگاه خبرنگاران جوان |
تعداد بازدید : ۸۸۴

نظرات بینندگان


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید