اخبار

چگونه سایز حلقه همسر را تشخیص دهیم

چگونه سایز حلقه همسر را تشخیص دهیم

چگونه سایز حلقه همسر را تشخیص دهیم
اگر می خواهید حلقه به کسی هدیه دهید سخت ترین کار این است که بدون اینکه متوجه شود سایز حلقه او را به دست آورید. ما در اینجا چند راه حل به شما پیشنهاد می کنیم.

1-از دوستان نزدیکش سوال بگیرید. شاید کسی اطلاعی در این خصوص نداشته باشد ولی ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. ولی مطمئن باشید که کسی سورپرایز شما را لو نمی دهد.

گرفتن سایز حلقه همسر 1
2-از یکی از دوستان نزدیک که دستان مشابهی به یکدیگر دارند بخواهید حلقه را امتحان کند یا سایز انگشت او را بگیرید. با این حال توجه داشته باشید که اندازه حلقه ها می تواند بسیار متفاوت باشد. حتی برخی از دختران ریزه اندام می توانند انگشت های چاق داشته باشند، در حالی که برخی زنان بزرگتر انگشتان بسیار باریک دارند.

گرفتن سایز حلقه همسر 2
3- می توانید از همسر خود سوال کنید که میخواهم برای مادر یا خواهر خود یک حلقه ارزان قیمت هدیه بگیرم و نمی دانم سایزش چند است ولی احتمالا هم سایز انگشت تو باشد و با در انگشت کردن حلقه سایز او را می توانید حدس بزنید و یک سایز دقیق تر داشته باشید. یا همین موضوع را می توانید غیر مستقیم از طرف یکی از دوستانش به او مطرح کنید.

گرفتن سایز حلقه همسر 3
4-یکی از حلقه هایش را قرض بگیرید و به طلافروشی ببرید تا سایز دقیق آن را به دست آورید اما مراقب باشید که حلقه ای که هر روز در دست می کند را با خود نبرید چون ممکن است نگران یا حتی ناراحت شود که حلقه خود را گم کرده است.

گرفتن سایز حلقه همسر 4
5-اگر همسر شما حلقه ای دارد که می توان دایره داخل حلقه را روی کاغذ به راحتی ترسیم کرد اینکار را انجام دهید و با گرفتن قطر دقیق دایره سایز حلقه به دست می آید. یا می توانید حلقه را در یک صابون فشار دهید و سپس بشوید و سایز به دست آمده بر روی صابون را اندازه بگیرید.

گرفتن سایز حلقه همسر 5
6- یکی از بهترین روش ها گرفتن سایز حلقه با انگشت خود شماست.به این گونه که حلقه در هر کدام از انگشتان شما هم اندازه بود به همان سایز در فروشگاه سفارش سایز دهید و اگر انگشتان بزرگی داشتید و در هیچ کدام به طور کامل نرفت، در هر کدام از انگشتتان که رفته باشد همان مقدار را در نظر داشته باشید و در جواهر فروشی همان مقدار را برایتان اندازه دقیق می گیرند.

گرفتن سایز حلقه همسر 6
7-انگشتان دست خود را با انگشتان مقایسه کنید. این روش دقیقترین روش در جهان نیست، اما میتواند به شما یک ایده کمک کند. زمانی که او متوجه چیز دیگری است به انگشتان خود و او دقت کنید. اگر شما انگشتی دارید که بسیار شبیه انگشت حلقه اوست، می توانید به جواهرفروشی بروید و موقعیت را برای آنها توضیح دهید. آنها به شما کمک می کنند انگشت خود را اندازه بگیرید تا بتوانید میزان حلقه او را اندازه گیری کنید.

گرفتن سایز حلقه همسر 7

لینک خبر: آیکون لینک خبر کپی برداری از این مطلب با ذکر منبع و لینک آن بلامانع است.

 

 

۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰
الماس جنوب |
تعداد بازدید : ۹۲۶

نظرات بینندگان


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید